V sobotu 15.6.2024 odpoledne uspořádala skupina DenWer v Mikulově na náměstí benefiční koncert pro speciální školu v Mikulově. Speciální škola se stará o děti, jejichž těžkosti si většina z nás neumí ani představit. Je proto moc hezké, že se místní muzikanti dali dohromady a uspořádali pro ně krásný koncert.

Koncert zahajovala kapela DenWer, která postupně nalákala publikum na plácek před muzikanty a zábava začala.
Jako druhá nastoupila skupina IVM v zmenšené sestavě, kterou pro tuto příležitost nazvali IVM Acoustic. Náměstím se nesla hudba, sluníčko pálilo a zábava jela dál.
Jako třetí vystoupil zpívající ředitel Josef Vališ, který zazpíval skladby z vlastní tvorby a zábava se pořádně rozjela.

No a co nakonec? To si pro nás připravili muzikanti překvapení a udělali (cit. Josef Vališ 🙂 „porádný bordel“. Všichni dohromady si nazkoušeli pár dobře známých světových hitů a na Smells Like Teen Spirit od Nirvany by snad tancovala i nejsvětější trojice, kdyby nebyla z kamene vytesána.
Na závěr zbývá jenom poděkovat za nádherný zážitek a popřát organizátorům štědré dárce pro dobrou věc.

(Článek napsal a fotky vyfotil pan Vladislav Damec - děkujeme.)